TR

Çevir:

KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDİN!


AŞK ANALİZİ

Dilediğinizi sorabileceğiniz, soru kısıtlaması olmayan detaylı ve net bir analizdir. İlişki, aşk, evlilik gibi konularda 20 dakika boyunca sorularınızı sorabilirsiniz, soru/cevap şeklinde ilerler, detaylı şekilde sorularınız yanıtlanır.

 

Sizi Seviyor Mu ?

Aklınız ve kalbinizdeki kişiye dair merak ettikleriniz için tercih edebileceğiniz kapsamlı analizimize hazır mısınız ? 

Üstelik bu analizi, astroloji, Nlp, reiki, hipnoterapi, beden dili, kişilik analizi, temel psikoloji alanlarından eğitim almış bir bakımcımız yapacaktır.

Evlilik Uyumunuz Var mı ? Astrolojik Yorumlar

Bu seansımızda 20 dakika boyunca sadece bir kişiye dair tüm sorularınızı sorabilirsiniz. 

UYUM ANALİZİ

Sevgiliniz / partneriniz ile ilişki uyumunuz EVLİLİK, ARKADAŞLIK, KARİYER, AİLE, SAĞLIK ve daha bir çok konuda hayatınızdaki insanın size, sizin ise ona etkileriniz ele alınarak tüm detayları ile ön görümlerin sunulduğu bir seanstır.

Sizi seviyor ama kariyerinizi olumsuz etkiler mi ?

'' Sevgilim/ Eşim beni seviyor ancak onunla olduğum günden bu yana kariyerimde olumsuzluklar oldu, sebebini bilmediğim sorunlar ile karşılaştım. '' gibi düşünceleriniz var ise hemen bizimle iletişime geçin ve partnerinizin kariyer hayatınıza etkilerini derinlemesine inceleyelim.

Sizi seviyor ancak ailenize karşı tutumu zamanla değişebilir mi ?

 '' Sevgilim/ Eşim beni seviyor ancak ailemle anlaşamıyorlar ve ailemle partnerimden kaynaklı sorunlar yaşıyorum.'' gibi düşünceleriniz var ise hemen bizimle iletişime geçin ve partnerinizin aile hayatınıza etkilerini derinlemesine inceleyelim. 

TAROT AÇILIMI

Spesifik sorular sorabileceğiniz bir seanstır. Astrolojik açılım ile yorumlanacak olan tarot seansınız, Astroloji, Kişilik Analizi, Hipnoterapi, Osho Terafi, NLP, Reiki, Beden Dili, Temel Psikoloji, Yaşam ve İlişki Koçluğu alanlarında eğitim almış sertifikalı bir bakımcı ile gerçekleştirilmektedir.

Sorularınız EVET/HAYIR cevaplarına karşılık gelecek net sorular olmalıdır. 

Sizi seviyor mu ?

Tarot kartları size neyi anlatmak istiyor ?

İş bulabilecek miyim ?

Tarot kartları ön görümler ile sorularınıza yanıt sunabilir.

HERA YÖN KARTLARI

Her kart, var olan enerjinizin ve kendinize çekeceğiniz muhtemel enerjinin size aktarılması amacı ile sizlere sunulmuştur. Her kart, bir dilek ya da günlük yaşamınızın enerjisini yeniden kodlamanıza yardımcı olarak, enerjinin size anlatmak istediği mesajı sunacaktır.

Her sorunuz için bir kart çekilir, anlamına ve ters ya da düz açılmasına göre yorumlanır. Bu seans, tarot analizi değildir ve Hera Bakım Dünyasına özel olup, fikir patentlidir.

Sorularınız EVET/HAYIR cevaplarına karşılık gelecek net sorular olmalıdır. Net sorular sorabilirsiniz.

HERA BAKIM DÜNYASI, VERGİ LEVHALI YASAL BİR ŞAHIS ŞİRKETİDİR. Bünyesinde çalışan Hera Hanım, Hipnoterapi, Kişilik Analizi, NLP, Osho Terapisi, Reiki, Beden Dili, Astroloji, Yaşam ve İlişki Koçluğu alanlarında eğitimli ve SERTİFİKALIDIR. 

DOĞUM HARİTASI AÇILIMI

Doğum Haritası Bakımı, 25 dakika sürmektedir. Sizin doğduğunuz tarih, yer ayrıca saat bilgileri ile gezegen konumları hesaplanarak sizlere hayatınızın dönüm noktaları ve karekteriniz konusunda ön görüm yapılmaktadır. Doğum haritası, 12 ayrı ev yani kavram hakkında bize ön görümler sunar. Örneğin; evlilik , flört , arkadaşlık, aile, sağlık, kariyer gibi bir çok konuda bilgiler alabilirsiniz. Herkesin doğum haritası farklıdır.

Bu seansta sadece bir kişinin bilgileri alınır ve bir kişinin doğum haritası yorumlanır.

Evlilik hayatınızda sizi neler bekliyor ?

Gezegen konumları hesaplanarak evlilik hayatınıza dair ön görümler yapılabilir.

Doğum haritası ile aşk hayatınız hakkında ipuçları alın.

Flört hayatınıza dair ipuçları almak ister misiniz ?