TR

Çevir:

KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDİN!


DİLEK ÇALIŞMARI - RİTÜELLER

YILDIZ YÜKSELTME (KISMET)

herabakimdunyasi

 • Maddi manevi kısmetinizin açılması, önünüzdeki engellerin kalkması, iş ve ilişki konularında daha şanslı olmanız, dışarıdan daha çok dikkat çekmeniz amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem Hera Bakım Dünyası şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)  

RUH İKİZİ

herabakimdunyasi

 • Hayatınıza sizin için en doğru, en uyumlu kişinin girmesi amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Bu işlem ile sizin için hayırlı ve doğru kişi ile tanışmanız amaçlanır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)  

AŞK RİTÜELİ

herabakimdunyasi

 • Kalbiniz ve aklınızdaki kişinin size adım atması, sizden etkilenmesi, dikkatini çekmeniz, sizi düşünmesi amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)  

EVLİLİK (EVLİLİĞE İKNA) ritüel

herabakimdunyasi

 • Hayatınızdaki kişinin sizinle ciddi düşünüp, evlilik yolunda adımlar atması amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)  

BARIŞMA (KÜS OLAN KİŞİ İLE)

herabakimdunyasi

 • Ayrıldığınız, eş ya da sevgilinizin sizi düşünmesi, özlemesi ve iletişim kurması amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)  

BEREKET (KARİYER)

herabakimdunyasi

 • İş ve kazanç konusunda yükselmeniz, hanenize giren kazancın değerlenmesi ve artması amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)  

SÖZ GEÇİRME (İKNA)

herabakimdunyasi

 • Hayatınızdaki herhangi bir insana, örneğin aile, eş, arkadaş gibi bir bireye söylediklerinizi dinlemesi, önemseyip, saygı duyması amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.) 

BAĞLANMA

herabakimdunyasi

 • Hayatınızdaki kişinin size olan saygı ve sevgisinin artması, daha çok ilgilenip, önemsemesi amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)  

SADAKAT

herabakimdunyasi

 • Hayatınızdaki kişinin size bağlı ve sadık olması amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)  

AURA ARTTIRMA

herabakimdunyasi

 • Girdiğiniz ortamlarda ilgi çekmeniz, özgüvenli görünmeniz, önemsenmeniz amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)  

GERİ DÖNDÜRME

herabakimdunyasi

 • Ayrıldığınız, eş ya da sevgilinizin sizi düşünmesi, özlemesi ve iletişim kurması amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.) - ritüel dilek yaşam koçu hizmetleri -

İLK ADIM

herabakimdunyasi

 • Etkilendiğiniz kişinin de size karşı duyguları var, ancak bir türlü cesaret edip size adım atamıyor ise bu ritüel tam size göre. Karşı tarafın size adım atması amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, fal, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)  

EV / OFİS ARINDIRMA

image193

 • Aile ya da iş ortamınızda yaşanılan, tartışmalar, huzursuzluklar gibi olumsuzlukların giderilmesi, evdeki / iş yerinizdeki kötü enerjilerin temizlenmesi amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz,hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.   (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)   

İLİŞKİ ŞİFALANDIRMA

image194

 • İlişkinizde anlamsız kavgalar, yersiz anlaşmazlıklar gibi problemler yaşıyorsanız bu ritüelimiz tam size göre. Doğum haritanızdan yararlanarak özel etkili aşk analizi ile ilişkinizde ki direnç ve blokaj noktaları belirlenir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için size özel hazırlanmış 21 günlük pozitif yaratıcı imgelemelerle ilişkiye huzur bilincinin taşınması amaçlanır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)   

AURA TEMİZLEME ( NAZAR )

image195

 • Ruhen kendinizi daha iyi hissetmeniz, kötü enerjilerin verdiği olumsuz etkilerden aranmanız, daha sakin, ılımlı ve huzurlu olmanız amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)   

AİLEYİ İKNA ETME

image196

 • Hayatınızdaki kişinin ailesi sizi istemiyor yada aileniz istediğiniz durumlar için onay vermiyor ise ikna etmek amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)   

OLUMLU DÜŞÜNME

image197

 • Hayatınızdaki bir kişinin size karşı olumsuz düşünceleri, ön yargıları, unutmadığı ve sizi affedemediği konular var ise, bunların tamamını bir kenara bırakıp, size dair güzel düşüncelere bürünmesi, olumlu düşünmesi, sizi kendi içinde affetmesi, kırıcı davranış ya da sözlerinizi unutması amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz,hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)   

SAYGINLIK KAZANMAK

image198

 • Aileniz ya da çevrenizden birinin, size olan sevgi ve saygısının artması, size karşı adaletli davranması ve benimsemesi amacı ile yapılan enerji çalışmasıdır. Tamamen size özel hazırlanır ve uygulanır. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız çalışmalardır. Hiçbir zorluk içermez. Asla büyü ya da benzeri bir çalışma değildir. Hizmetlerimiz, hurafe, muska, büyü içermemektedir. Şirketimiz bütün inanç sistemlerine ve geleneklerine saygılıdır. Fakat verdiği hizmetlerin dini bir bağlantısı yoktur. Vefk, tılsım içermez.  (DİKKAT: Bu işlem  Hera Bakım Dünyası  şirketince isim ve içerik fikir patentlidir. Kopyalanması, çoğaltılması yasaktır.)