TR

Çevir:

KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDİN!


Hera Bakım Blog

Nazar Meditasyon Seti

Peganum Harmala Tohumu ve Yakımlık Adaçayı Karışımı

Peganum Harmala tohumu tütsüsü kişileri veya mekanları negatif enerjilerden arındıran bir psişik etkiye sahiptir.. Ritüellerimizde adaçayı etkisini sıkça kullanıyoruz ancak yaptığımız araştırmalar ve denemeler sonucu, adaçayı ile arasındaki fark, üzerlik tohumunun daha sert enerjilerle mücadele edebilme gücü olduğunu ortaya koymuştur. Bu sert enerjiler, metafizik varlıkların yaydığı frekanslardan, büyülere kadar birçok kötü enerjiye tepki koyabilme özelliğine sahiptir. Bu mucizevi tohumun tarihini araştırdığınızda anlattıklarımızdan daha fazla etkilere sahip olduğunu görebilirsiniz.. Ancak unutulmaması gereken konu, bu mucizevi bitkilerin ne zaman, hangi miktarda ve hangi amaçla kullanılacağıdır. Tam bu noktada size özel hazırlanan ritüellerimizde yakımlık adaçayının etkisinin faydaları yanı sıra peganum harmala tohumunu da ekleyerek sizleri de bu mucizeyi tatmanızı sağlamayı amaçlıyoruz.  
 

Nazara bağlı olarak kişide bazı bedensel sıkıntılara rastlanılabilmektedir. Bu durumlara bazı fiziksel rahatsızlıklar ve psikolojik rahatsızlıklar örnek verilebilmektedir. Bir miktar (miktar önemlidir) üzerlik otu (peganum harmala) tütsülendiği ve kişinin üzerinde gezdirildiği takdirde nazar ve kötü enerji oradan uzaklaşacaktır.   

Bu mucizevi bitkilerin karışımı ( yakımlık adaçayı + peganum harmala) ritüellerimizin yanında sizlere hediye olarak gönderileceği gibi bireysel olarak sadece NAZARDAN korunmak amaçlı (herhangi bir dilek kabulü sunmaz sadece nazardan arındırır) PEGANUM HARMANA SERİSİNİ ÜCRET KARŞILIĞINDA MEDİTASYON SETİ OLARAK ALABİLİRSİNİZ.   

Bize Ulaşın

GEÇERLİ BİR E-POSTA ADRESİ GİRİLMEZ İSE MESAJINIZ İLETİLMEMEKTEDİR.

TÜM BİLGİLERİNİZ SAKLI KALACAKTIR.

Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde gelen her mesaja dönüş sağlıyoruz.

Hera Bakım Dünyası